Prekės kodas: BPN-050-M8X15
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Furniture wheel; Ø: 50mm; H: 53mm; torsional with lock,with lever COLSON
Prekės kodas
BPN-050-M8X15
Tiekėjo prekės aprašymas
Furniture wheel; Ø: 50mm; H: 53mm; torsional with lock,with lever
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BPN-050-M8X15
Force
40kg
Height
53mm
Kind of Bearing
slide
Manufacturer
COLSON
Material
polyamide
Operating temperature
-20...80°C
Thread
M8
Thread length
15mm
Type of mounting element
furniture wheel
Version
torsional with lock
Wheel diameter
50mm