Prekės kodas: BTB16-600BRG
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.90
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra43 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Triac; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA STMicroelectronics
U-133933
Prekinis ženklas
Prekės kodas
BTB16-600BRG
Tiekėjo prekės aprašymas
Triac; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BTB16-600BRG
Supplier's product code
BTB16-600BRG
Product ID
U-133933
Case
TO220AB
Gate current
50mA
Kind of package
tube
Manufacturer
STMicroelectronics
Max. load current
16A
Max. off-state voltage
0.6kV