Prekės kodas: B72210S0151K151
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.10
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1448 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Varistor: metal-oxide; THT; 150VAC; 200VDC; 240V; 2500A; Ø12mm; 24J TDK
U-2358091
Prekinis ženklas
Prekės kodas
B72210S0151K151
Tiekėjo prekės aprašymas
Varistor: metal-oxide; THT; 150VAC; 200VDC; 240V; 2500A; Ø12mm; 24J
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B72210S0151K151
Body dimensions
Ø12mm
Diameter
12mm
Energy 2 ms
24J
Height
12mm
Manufacturer
TDK
Max. operating voltage
150V AC
Mounting
THT
Operating temperature
-40...105°C
Terminal pitch
7.5mm
Type of varistor
metal-oxide
Varistor max current 8/20µs
2.5kA
Varistor voltage
240V