Prekės kodas: 0ZRC0025FF1E
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.30
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra830 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Fuse: PTC polymer; 250mA; THT BEL FUSE
U-64439
Prekinis ženklas
Prekės kodas
0ZRC0025FF1E
Tiekėjo prekės aprašymas
Fuse: PTC polymer; 250mA; THT
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
0ZRC0025FF1E
Current rating
0.25A
Manufacturer
BEL FUSE
Max resistance
Max. voltage
90V DC
Min. resistance
1.25Ω
Mounting
THT
Operating temperature
-40...85°C
Switched current
0.5A