Prekės kodas: B32529C0105K189
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.75
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1056 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Capacitor: polyester; 1uF; 40VAC; 63VDC; 5mm; ±10%; 7.3x9.5x4.5mm TDK
U-123677
Prekinis ženklas
Prekės kodas
B32529C0105K189
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: polyester; 1uF; 40VAC; 63VDC; 5mm; ±10%; 7.3x9.5x4.5mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B32529C0105K189
Body dimensions
7.3x9.5x4.5mm
Capacitance
1µF
Manufacturer
TDK
Mounting
THT
Operating temperature
-55...125°C
Operating voltage
63V DC
Terminal pitch
5mm
Type of capacitor
polyester
Tolerance
±10%