Prekės kodas: KP25A12V-HUA
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
9.05
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra108 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Thyristor: stud; 1.2kV; Ifmax: 40A; 25A; Igt: 90mA; TO208AA; screw HUAJING
Prekės kodas
KP25A12V-HUA
Tiekėjo prekės aprašymas
Thyristor: stud; 1.2kV; Ifmax: 40A; 25A; Igt: 90mA; TO208AA; screw
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
KP25A12V-HUA
Product ID
U-2191262
Case
TO208AA
Features of semiconductor devices
phase control thyristor (PCT)
Gate current
90mA
Kind of package
bulk
Load current
25A
Manufacturer
HUAJING
Max. forward impulse current
380A
Max. load current
40A
Max. off-state voltage
1.2kV