Prekės kodas: OSC32.768K3.3I/S3
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.95
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra33 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Generator: quartz; 32.768kHz; -40÷85°C; SMD; 3.4x2.7x1.2mm; ±50ppm YIC
U-1880098
Prekinis ženklas
Prekės kodas
OSC32.768K3.3I/S3
Tiekėjo prekės aprašymas
Generator: quartz; 32.768kHz; -40÷85°C; SMD; 3.4x2.7x1.2mm; ±50ppm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
OSC32.768K3.3I/S3
Body dimensions
3.4x2.7x1.2mm
Frequency
32.768kHz
Frequency stability
±50ppm
Manufacturer
YIC
Mounting
SMD
Operating temperature
-40...85°C
Operating voltage
3.3V