Prekės kodas: 50.00M-CFPS-9
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
3.80
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra60 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Generator: quartz; 50MHz; -40÷85°C; SMD; 5.2x3.4x1.3mm; ±50ppm IQD FREQUENCY PRODUCTS
U-90779
Prekinis ženklas
Prekės kodas
50.00M-CFPS-9
Tiekėjo prekės aprašymas
Generator: quartz; 50MHz; -40÷85°C; SMD; 5.2x3.4x1.3mm; ±50ppm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
50.00M-CFPS-9
Brand
IQD FREQUENCY PRODUCTS
Supplier's product code
50.00M-CFPS-9
Product ID
U-90779
Body dimensions
5.2x3.4x1.3mm
Frequency
50MHz
Frequency stability
±50ppm
Manufacturer
IQD FREQUENCY PRODUCTS
Mounting
SMD
Operating temperature
-40...85°C
Operating voltage
3.3V
Output load type
CMOS
Pulse symmetry
40/60%