Prekės kodas: EEHZC1J560V
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Capacitor: hybrid; H: 10.2mm; 56uF; 63VDC; 1.4A; SMD; ESR: 30mΩ; ZC PANASONIC
U-1871827
Prekinis ženklas
Prekės kodas
EEHZC1J560V
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: hybrid; H: 10.2mm; 56uF; 63VDC; 1.4A; SMD; ESR: 30mΩ; ZC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
EEHZC1J560V
Brand
PANASONIC
Supplier's product code
EEHZC1J560V
Product ID
U-1871827
Body dimensions
Ø10x10.2mm
Capacitance
56µF
Capacitors features
long life
Conform to the norm
AEC-Q200
Diameter
10mm
ESR value
30mΩ
Height
10.2mm
Manufacturer
PANASONIC
Manufacturer series
ZC
Mounting
SMD
Operating current
1.4A
Operating temperature
-55...125°C
Operating voltage
63V DC
Service life
4000h
Type of capacitor
hybrid
Tolerance
±20%