Prekės kodas: SIF0.75-VI
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-49
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.05
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra315 m
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Wire; SiF; 1x0.75mm2; stranded; Cu; LSZH,silicone; violet; 100m HELU
Prekės kodas
SIF0.75-VI
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; SiF; 1x0.75mm2; stranded; Cu; LSZH,silicone; violet; 100m
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SIF0.75-VI
Supplier's product code
SIF0.75-VI
Product ID
U-2163683
Cable application
static installations
Cable external diameter
2.4mm
Cable structure
1x0.75mm<sup>2</sup>
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Flexibility class
5
Insulation colour
violet
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
SiF
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-60...180°C
Package contents
100m
Rated voltage
0.3kV