Prekės kodas: B6-10050A0D01A2M0
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
49.45
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Current shunt; 50A; Class: 0.2; 100mV LUMEL
Prekės kodas
B6-10050A0D01A2M0
Tiekėjo prekės aprašymas
Current shunt; 50A; Class: 0.2; 100mV
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B6-10050A0D01A2M0
Accuracy class
0.2
Current rating
50A
Manufacturer
LUMEL
Type of test accessories
current shunt
Voltage drop
0.1V