Prekės kodas: B6-100150AD0100M0
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
49.70
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Current shunt; 150A; Class: 0.2; 100mV LUMEL
Prekės kodas
B6-100150AD0100M0
Tiekėjo prekės aprašymas
Current shunt; 150A; Class: 0.2; 100mV
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Accuracy class
0.2
Current rating
0.15kA
Manufacturer
LUMEL
Type of test accessories
current shunt
Voltage drop
0.1V