Prekės kodas: B3-15060A0D0100M0
Iš viso:
59.25
NėraNėra
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Current shunt; 60A; Class: 0.2; 150mV LUMEL
Prekės kodas
B3-15060A0D0100M0
Tiekėjo prekės aprašymas
Current shunt; 60A; Class: 0.2; 150mV
Product code
B3-15060A0D0100M0
Supplier's product code
B3-15060A0D0100M0
Product ID
U-1869868
Current rating
60A
Voltage drop
0.15V