Prekės kodas: B3-15025A0A0100M0
Iš viso:
54.70
Yra4 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Current shunt; 25A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting LUMEL
Prekės kodas
B3-15025A0A0100M0
Tiekėjo prekės aprašymas
Current shunt; 25A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting
Product code
B3-15025A0A0100M0
Supplier's product code
B3-15025A0A0100M0
Product ID
U-1869854
Current rating
25A
Manufacturer
LUMEL
Mounting
for DIN rail mounting
Standard equipment
insulating base
Voltage drop
0.15V