Prekės kodas: B3-1501A00A0100M0
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
54.70
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Current shunt; 1A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting LUMEL
Prekės kodas
B3-1501A00A0100M0
Tiekėjo prekės aprašymas
Current shunt; 1A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B3-1501A00A0100M0
Supplier's product code
B3-1501A00A0100M0
Product ID
U-1869847
Accuracy class
0.2
Current rating
1A
Manufacturer
LUMEL
Mounting
for DIN rail mounting
Standard equipment
insulating base
Type of test accessories
current shunt
Voltage drop
0.15V