Prekės kodas: CANBUS-4X1X0.34PUR
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
6.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra56 m
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Wire; 4x1x0.34mm2; stranded; Cu; shielded,tinned copper braid HELU
Prekės kodas
CANBUS-4X1X0.34PUR
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; 4x1x0.34mm2; stranded; Cu; shielded,tinned copper braid
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
CANBUS-4X1X0.34PUR
Cable application
power chain
Cable external diameter
7.5mm
Cable structure
4x1x0.34mm<sup>2</sup>
Core diameter
22AWG
Core marking
colours without colour repetition
Core section
0.34mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
none
Insulation colour
violet
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Manufacturer
HELU
Number of cores
4
Operating temperature
-30...70°C
Rated voltage
0.25kV