Prekės kodas: SCAPA-2525-19/5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
15.20
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Tape: self-amalgamating; black; 19mm; L: 5m; Thk: 0.75mm; -40÷100°C SCAPA
U-2252984
Prekinis ženklas
Prekės kodas
SCAPA-2525-19/5
Tiekėjo prekės aprašymas
Tape: self-amalgamating; black; 19mm; L: 5m; Thk: 0.75mm; -40÷100°C
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SCAPA-2525-19/5
Colour
black
Elongation at rupture
800%
Length
5m
Manufacturer
SCAPA
Operating temperature
-40...100°C
Resistance to
ozone
Tape application
to reduce stress on irregular surfaces of lugs and connectors
Tape material
ethylene-propylene rubber
Tensile strength
1.5MPa
Thickness
0.75mm
Type of tape
self-amalgamating
Width
19mm