Prekės kodas: VA-85X6X11N95
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
V-ring washer; NBR caoutchouc; Shaft dia: 93÷98mm; L: 11mm; Ø: 85mm ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Prekės kodas
VA-85X6X11N95
Tiekėjo prekės aprašymas
V-ring washer; NBR caoutchouc; Shaft dia: 93÷98mm; L: 11mm; Ø: 85mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
VA-85X6X11N95
Supplier's product code
VA-85X6X11N95
Product ID
U-2310997
Diameter
85mm
Gasket material
NBR caoutchouc
Length
11mm