Prekės kodas: VA-45X5X9N50
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
V-ring washer; NBR caoutchouc; Shaft dia: 48÷53mm; L: 9mm; Ø: 45mm ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Prekės kodas
VA-45X5X9N50
Tiekėjo prekės aprašymas
V-ring washer; NBR caoutchouc; Shaft dia: 48÷53mm; L: 9mm; Ø: 45mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
VA-45X5X9N50
Supplier's product code
VA-45X5X9N50
Product ID
U-2310982
Diameter
45mm
Gasket material
NBR caoutchouc
Length
9mm