Prekės kodas: WERA.05023351001
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Wera
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Wera
Screwdriver: standard; hex key; HEX 8mm; with holding function WERA
U-1902392
Prekinis ženklas
Prekės kodas
WERA.05023351001
Tiekėjo prekės aprašymas
Screwdriver: standard; hex key; HEX 8mm; with holding function
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
WERA.05023351001
Supplier's product code
WERA.05023351001
Product ID
U-1902392
Bit size
HEX 8mm
Blade length
100mm
Holder length
49mm
Kind of bit
hex key
Kind of handle
T
Manufacturer
Manufacturer series
400
Overall length
149mm