Prekės kodas: 2CDGRC-5.08-03P
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
DEGSON ELECTRONICS
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-49
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.60
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
DEGSON ELECTRONICS
Connector: pluggable terminal block; socket; male; 20A; 320V; THT DEGSON ELECTRONICS
U-79837
Prekinis ženklas
Prekės kodas
2CDGRC-5.08-03P
Tiekėjo prekės aprašymas
Connector: pluggable terminal block; socket; male; 20A; 320V; THT
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
2CDGRC-5.08-03P
Product ID
U-79837
Body material
polyamide 66
Colour
green
Conform to the norm
UL
Connector
socket
Connector pinout layout
1x3
Connector variant
sealed
Contact material
brass
Contact plating
nickel plated
Contacts pitch
5.08mm
Current rating
20A
Electrical mounting
THT
Flammability rating
UL94V-0
Kind of connector
male
Locking system
latch
Manufacturer
Mechanical mounting
for panel mounting
Number of pins
3
Number of ways
3
Operating temperature
-40...105°C
Rated voltage
0.32kV