Prekės kodas: ACM24US48
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
17.85
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Power supply: switching; mains,plug-in; 48VDC; 0.5A; 24W; 88% XP POWER
U-2317454
Prekinis ženklas
Prekės kodas
ACM24US48
Tiekėjo prekės aprašymas
Power supply: switching; mains,plug-in; 48VDC; 0.5A; 24W; 88%
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ACM24US48
Brand
XP POWER
Supplier's product code
ACM24US48
Product ID
U-2317454
Application
medical applications
Body dimensions
88x30x57mm
Conform to the norm
Energy efficiency Level VI
Connector variant
straight
Efficiency
88%
Kind of output connector
5,5/2,1
Kind of power supply
plug-in
Length of output cable
1.8m
Manufacturer
XP POWER
Maximum output current
0.5A
Operating modes
constant voltage
Operating temperature
0...60°C
Output voltage
48V DC
Plug variant
none
Polarisation
positive inner pin
Power
24W