Prekės kodas: ANT424403.03000500
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Sheet; Dim: 300x500mm; Thk: 3mm; colourless; 0.15m2 ANTALIS
Prekės kodas
ANT424403.03000500
Tiekėjo prekės aprašymas
Sheet; Dim: 300x500mm; Thk: 3mm; colourless; 0.15m2
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ANT424403.03000500
Product ID
U-113371
Colour
colourless
Dimensions
300x500mm
Length
0.5m
Manufacturer
ANTALIS
Material
plastic
Production process
extruded
Surface
0.15m<sup>2</sup>
Thickness
3mm
Thickness tolerance
-0.15...+0.15mm
Type of mounting element
sheet
Width
300mm