Prekės kodas: PGM2002-PP
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Photoresistor; 500mW; 8÷20kΩ; 560nm; THT; 500VDC; ØLED: 20mm Token
U-1880552
Prekinis ženklas
Prekės kodas
PGM2002-PP
Tiekėjo prekės aprašymas
Photoresistor; 500mW; 8÷20kΩ; 560nm; THT; 500VDC; ØLED: 20mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PGM2002-PP
LED diameter
20mm
Manufacturer
Token
Mounting
THT
Power
0.5W
Resistance at 10lx
8...20kΩ
Supply voltage
500V DC