Wire; UNITRONIC® LiHH; 4x0.5mm2; unshielded; 60V; Cu; stranded LAPP
Prekės kodas: LIHH-4X0.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.45
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra315 m
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
U-2308685
Prekinis ženklas
Prekės kodas
LIHH-4X0.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; UNITRONIC® LiHH; 4x0.5mm2; unshielded; 60V; Cu; stranded
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
LIHH-4X0.5
Supplier's product code
LIHH-4X0.5
Product ID
U-2308685
Cable application
for environments with high humidity
Cable external diameter
5.8mm
Cable features
low-capacitance
Cable structure
4x0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
colours without colour repetition
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
none
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
grey-beige
Kind of core
Cu
Kind of material
halogen free
Kind of wire
UNITRONIC® LiHH
Manufacturer
LAPP
Number of cores
4
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
60V