Prekės kodas: CL110-25G0.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
8.45
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra193 m
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 110; 25G0.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu LAPP
U-1870526
Prekinis ženklas
Prekės kodas
CL110-25G0.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 110; 25G0.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
CL110-25G0.5
Cable external diameter
12.4mm
Cable structure
25G0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
yellow-green
Flexibility class
5
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
ÖLFLEX® CLASSIC 110
Manufacturer
LAPP
Number of cores
25
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV