Prekės kodas: CL110CY-40G0.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
28.30
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra50 m
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY; 40G0.5mm2; PVC; transparent LAPP
U-148565
Prekinis ženklas
Prekės kodas
CL110CY-40G0.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY; 40G0.5mm2; PVC; transparent
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
CL110CY-40G0.5
Supplier's product code
CL110CY-40G0.5
Product ID
U-148565
Cable external diameter
18.2mm
Cable structure
40G0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
yellow-green
Flexibility class
5
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
transparent
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY
Manufacturer
LAPP
Number of cores
40
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV