Prekės kodas: P65THR102L254H
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-24
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
6.20
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra50 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Encoding switch; DEC/BCD; Pos: 10; THT; Rcont max: 80mΩ; P65 PTR HARTMANN
Specifikacijos
SKU
U-2188751
Prekinis ženklas
Prekės kodas
P65THR102L254H
Tiekėjo prekės aprašymas
Encoding switch; DEC/BCD; Pos: 10; THT; Rcont max: 80mΩ; P65
Tiekėjo specifikacijos
Product code
P65THR102L254H
Supplier's product code
P65THR102L254H
Product ID
U-2188751
Body dimensions
10x10x10.4mm
DC contacts rating @R
1µA / 20mV DC
Kind of encoding switch
DEC/BCD
Leads
for PCB
Manufacturer
PTR HARTMANN
Manufacturer series
P65
Max. contact resistance
:80mΩ
Min. insulation resistance
0.1GΩ
Mounting
THT
Number of positions
10
Operating temperature
-60...125°C
Stable positions number
10
Switches features
without knob
Terminal pitch
2.54mm