Prekės kodas: E40S6-1500-3-T-24C
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Encoder: incremental; Usup: 12÷24VDC; 1500imp/revol; IP50; 0.25m AUTONICS
Specifikacijos
SKU
U-1900498
Prekinis ženklas
Prekės kodas
E40S6-1500-3-T-24C
Tiekėjo prekės aprašymas
Encoder: incremental; Usup: 12÷24VDC; 1500imp/revol; IP50; 0.25m
Tiekėjo specifikacijos
Product code
E40S6-1500-3-T-24C
Brand
AUTONICS
Supplier's product code
E40S6-1500-3-T-24C
Product ID
U-1900498
Body dimensions
Ø40x51mm
Connection
M17
IP rating
IP50
Lead length
0.25m
Manufacturer
AUTONICS
Operating temperature
-10...70°C
Output configuration
push/pull
Resolution
1500imp/revol.
Sensors features
shaft 6mm
Supply voltage
12...24V DC
Switching frequency max
300kHz