Prekės kodas: SKN600/16UNF
no gallery
no gallery
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Diode: rectifying; 1.6kV; 600A; anode to stud; E16; 3/4"-16UNF-2A SEMIKRON DANFOSS
Prekės kodas
SKN600/16UNF
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: rectifying; 1.6kV; 600A; anode to stud; E16; 3/4"-16UNF-2A
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SKN600/16UNF
Supplier's product code
SKN600/16UNF
Product ID
U-3046418
Case
E16
Fastening thread
3/4"-16UNF-2A
Load current
600A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Manufacturer series
SKN600 SKR600
Max. forward impulse current
12kA
Max. forward voltage
1.33V
Max. load current
950A
Max. off-state voltage
1.6kV