Prekės kodas: MBRT300150R-DCO
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Module: diode; double,common anode; 150V; If: 150Ax2; TO240AB DACO Semiconductor
U-1877484
Prekinis ženklas
Prekės kodas
MBRT300150R-DCO
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: diode; double,common anode; 150V; If: 150Ax2; TO240AB
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product ID
U-1877484
Case
TO240AB
Electrical mounting
screw
Features of semiconductor devices
Schottky
Load current
150A x2
Manufacturer
DACO Semiconductor
Max. forward impulse current
2kA
Max. forward voltage
0.88V
Max. off-state voltage
150V