Prekės kodas: SR05S7V2
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
12.75
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Converter: DC/DC; Uin: 9÷34VDC; Uout: 7.2VDC; Iout: 500mA; SIP3; THT XP POWER
U-2308399
Prekinis ženklas
Prekės kodas
SR05S7V2
Tiekėjo prekės aprašymas
Converter: DC/DC; Uin: 9÷34VDC; Uout: 7.2VDC; Iout: 500mA; SIP3; THT
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Brand
XP POWER
Supplier's product code
SR05S7V2
Product ID
U-2308399
Body dimensions
11.68x7.5x10.16mm
Case
SIP3
Efficiency
86...95%
Input voltage
9...34V DC
Manufacturer
XP POWER
Manufacturer series
SR
Mounting
THT
Number of outputs
1
Operating temperature
-40...85°C
Output current
0.5A
Output voltage
7.2V DC
Protection
short circuit protection SCP
Switching frequency
330kHz