Prekės kodas: 3RT2317-2AP00
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Contactor: 4-pole; NO x4; 230VAC; 12A; 3RT23; spring clamps; 690V SIEMENS
U-1923989
Prekinis ženklas
Prekės kodas
3RT2317-2AP00
Tiekėjo prekės aprašymas
Contactor: 4-pole; NO x4; 230VAC; 12A; 3RT23; spring clamps; 690V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
3RT2317-2AP00
Brand
SIEMENS
Supplier's product code
3RT2317-2AP00
Product ID
U-1923989
Contacts configuration
NO x4
Control voltage
230V AC
Insulation voltage
690V
Leads
spring clamps
Manufacturer
SIEMENS
Manufacturer series
3RT23
Max. operating current
12A
Mounting
on panel
Operating temperature
-25...60°C