Prekės kodas: B5X12/BN3873
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Screw; with flange; M5x12; 0.8; Head: cheese head; hex key; HEX 4mm BOSSARD
Prekės kodas
B5X12/BN3873
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; with flange; M5x12; 0.8; Head: cheese head; hex key; HEX 4mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B5X12/BN3873
BN standard
BN 3873
Caution!
after installation, the screw should beimmediately protected against corrosion!
Cut size
HEX 4mm
Head diameter
9mm
Head height
11mm
Kind of cut
hex key
Kind of head
cheese head
Length
12mm