Prekės kodas: B3X16/BN3310
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
5.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra700 vnt.
Tiekėjo sandėlis
Prekės aprašymas
Screw; M3x16; 0.5; Head: countersunk; Pozidriv; PZ1; DIN 965A BOSSARD
Prekės kodas
B3X16/BN3310
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M3x16; 0.5; Head: countersunk; Pozidriv; PZ1; DIN 965A
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B3X16/BN3310
Supplier's product code
B3X16/BN3310
Product ID
U-124102
BN standard
BN 3310
Cut size
PZ1
DIN standard
DIN 965A
Head diameter
5.6mm
Head height
1.65mm
ISO standard
ISO 7046
Kind of cut
Pozidriv
Kind of head
countersunk
Length
16mm