Prekės kodas: A-1PA-113-060B2
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Cable; 0.06m; AMC female,both sides; angled; 50Ω AMPHENOL RF
U-3053887
Prekinis ženklas
Prekės kodas
A-1PA-113-060B2
Tiekėjo prekės aprašymas
Cable; 0.06m; AMC female,both sides; angled; 50Ω
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
A-1PA-113-060B2
Brand
AMPHENOL
Supplier's product code
A-1PA-113-060B2
Product ID
U-3053887
Cable length
60mm
Cable/adapter structure
both sides
Connector variant
angled
Impedance
50Ω
Kind of cable
1.13 mm Micro-cable